cze.gif eng.gif rus.gif
Prague Inspiration Profesionální průvodci Plavby v Praze Náboženská turistika Po Evropě s průvodcem Svatby na parníku Půjčovna lodí

Reklama

Svatební agentura K&P

Večírek na lodi v historickém centru Prahy

Tančete, bavte se a radujte na palubě lodi či parníku během Vašeho důležitého dne v životě, jakým je právě svatba. Pohled na osvícenou noční Prahu je z paluby lodi úchvatný a velice romantický.
Raut na parníku Hamburg
Jak nejlépe potěšíte sebe a překvapíte své svatební hosty? Po svatební hostině pro nejbližší následuje svatební večírek pro přátele a kamarády. Uspořádejte svatební večírek na lodi plující Prahou. Během plavby lodí po Vltavě si můžete užít tuto jedinečnou atmosféru při tanci s hudbou dle vašeho výběru, nebo se můžete nechat unést pohledem na historickou noční Prahu. Směr plavby lodi a délku večírku si určíte sami. Dle Vašeho přání zajistíme na parníku nejrůznější program jako např. kouzelníka, karikaturistu nebo ohňostroj. Celý večer Vám bude na palubě lodi k dispozici studený či teplý raut s nejrůznějšími delikatesami. Po skončení svatebního večírku Vám rádi zajistíme rozvoz svatebčanů od místa přistání lodi.

Poptávka svatebního večírku

Popište nám prosím zhruba Vaše představy o svatebním večírku. Naši konzultanti Vás kontaktují a upřesní s Vámi všechny detaily a pošlou individuální nabídku podle Vašich potřeb. Poptávka je z Vaší strany nezávazná. Zkontrolujte prosím především zda jste správně zadali telefonní číslo a e-mailovou adresu.

  • Vaše jméno
  • Emailová adresa
  • Telefon
  • Datum
  • Vaše požadavky

Fotogalerie

Partneři webu

Curise Prague.cz Premiant City Tour Malé lodě.cz Parníky.cz Kudyznudy.cz - tipy na výlet