cze.gif eng.gif rus.gif
Prague Inspiration Profesionální průvodci Plavby v Praze Náboženská turistika Po Evropě s průvodcem Svatby na parníku Půjčovna lodí

Reklama

Svatební agentura K&P

Svatební obřad na parníku v centru Prahy

Nudí Vás obyčejné obřadní síně? Originální a romantický obřad Vám rádi zajistíme na jedné z našich lodí v Praze. Stvrďte svůj svazek během plavby po Vltavě s romantickým zátiším staré Prahy.
Svatební obřad na lodi Czechboat
Chcete si říci své ANO originálním a romantickým způsobem? Plánujete nevšední, ale důstojný obřad? Svatební obřad na palubě lodi v centru Prahy Vám vaše přání splní. Nechte se oddat přímo při plavbě lodí po Praze v blízkosti Karlova Mostu či s výhledem na Pražský Hrad. Svatební obřad pro Vás rádi zajistíme na palubě jedné z našich lodí, stejně tak oddávajícího i ostatní náležitosti včetně výzdoby lodi a fotografa, který Vám bude k dispozici po celou plavbu na lodi.

Poptávka svatebního obřadu

Popište nám prosím zhruba Vaše představy o svatebním obřadu. Naši konzultanti Vás kontaktují a upřesní s Vámi všechny detaily a pošlou individuální nabídku podle Vašich potřeb. Poptávka je z Vaší strany nezávazná. Zkontrolujte prosím především zda jste správně zadali telefonní číslo a e-mailovou adresu.

  • Vaše jméno
  • Emailová adresa
  • Telefon
  • Datum
  • Vaše požadavky

Fotogalerie

Partneři webu

Curise Prague.cz Premiant City Tour Malé lodě.cz Parníky.cz Kudyznudy.cz - tipy na výlet