cze.gif eng.gif rus.gif
Prague Inspiration Profesionální průvodci Plavby v Praze Náboženská turistika Po Evropě s průvodcem Svatby na parníku Půjčovna lodí

Reklama

Svatební agentura K&P

Svatební noc na lodi v Praze

Jak lépe si užít svou svatební noc a probuzení jako manželé, než na vlnách řeky Vltavy na palubě naší motorové lodi a to přímo v srdci Prahy?
Romantická oslava v kajutě malé lodi Pedro
Chcete zažít něco neobvyklého? Láká vás romantika? Zkuste strávit svatební noc na jedné z našich obytných lodí. Tyto obytné motorové lodě na vás čekají přímo v centru Prahy. Dle vašeho přání Vám loď pro svatební noc vyzdobíme a připravíme pro Vás na palubě občerstvení dle Vašeho výběru. Svatební noc na lodi dokonale podtrhne celý tento Váš významný den. Chcete mít nezapomenutelnou svatební noc a první manželské probuzení? Pak je kajuta lodi na Vltavě v Praze právě pro Vás. Partnerku můžete překvapit i polibkem pod oblouky Karlova mostu. Na projížďku našimi obytnými loděmi totiž nepotřebujete řidičák!

Poptávka svatební noci

Popište nám prosím zhruba Vaše představy o svatební noci. Naši konzultanti Vás kontaktují a upřesní s Vámi všechny detaily a pošlou individuální nabídku podle Vašich potřeb. Poptávka je z Vaší strany nezávazná. Zkontrolujte prosím především zda jste správně zadali telefonní číslo a e-mailovou adresu.

  • Vaše jméno
  • Emailová adresa
  • Telefon
  • Datum
  • Vaše požadavky

Fotogalerie

Partneři webu

Curise Prague.cz Premiant City Tour Malé lodě.cz Parníky.cz Kudyznudy.cz - tipy na výlet