cze.gif eng.gif rus.gif
Prague Inspiration Profesionální průvodci Plavby v Praze Náboženská turistika Po Evropě s průvodcem Svatby na parníku Půjčovna lodí

Reklama

Svatební agentura K&P

Svatební hostina na vlnách řeky Vltavy

Toužíte po nevšedním zážitku? Připravíme pro Vás v tento významný den velkolepou svatební hostinu na palubě naší lodi v Praze. Vaše svatební recepce na parníku se stane nezapomenutelnou a jedinečnou součástí Vašeho svatebního dne.
Svatební stůl na parníku Hamburg
Jste právě oddáni a přejete si prožít příjemnou svatební oslavu se svými blízkými a přáteli v soukromé a příjemné atmosféře? Svatební hostina na lodi je ten nejlepší způsob. Při zvuku Vámi zvolené reprodukované či živé hudby poplujete centrem Prahy na palubě naší lodi, užijete si výhled na Pražský Hrad, Pražské mosty a další skvosty hlavního města Prahy. Můžete si připít pod Karlovým mostem a vychutnávat slavnostní oběd či večeři spolu s touto výjimečnou atmosférou při plavbě lodí po Vltavě. Samozřejmě Vám rádi zajistíme květinovou výzdobu celé lodi. Nezapomenutelné okamžiky Vám budou připomínat svatební fotografie z lodní paluby s kulisou Prahy. Rádi Vám zajistíme rozvoz svatebčanů po skončení Vaší plavby z přístaviště daného parníku.

Poptávka svatební hostiny

Popište nám prosím zhruba Vaše představy o svatební hostině. Naši konzultanti Vás kontaktují a upřesní s Vámi všechny detaily a pošlou individuální nabídku podle Vašich potřeb. Poptávka je z Vaší strany nezávazná. Zkontrolujte prosím především zda jste správně zadali telefonní číslo a e-mailovou adresu.

  • Vaše jméno
  • Emailová adresa
  • Telefon
  • Datum
  • Vaše požadavky

Fotogalerie

Partneři webu

Curise Prague.cz Premiant City Tour Malé lodě.cz Parníky.cz Kudyznudy.cz - tipy na výlet