cze.gif eng.gif rus.gif
Prague Inspiration Profesionální průvodci Plavby v Praze Náboženská turistika Po Evropě s průvodcem Svatby na parníku Půjčovna lodí

Reklama

Svatební agentura K&P

Svatební cesta na lodi

Toužíte po svatební cestě na lodi a plavba na jachtě na moři je pro Vás nedostupná? Využijte možnosti strávit Vaši svatební cestu na motorové obytné lodi na Vltavě či Labi a to bez licence či řidičáku. Naše obytné lodě v Praze může po zaškolení řídit každý!!
Luxusní jachta Pedro je ideální pro romantickou svatební cestu
Plánujete svatební cestu po Čechách? Chcete si užít romantickou svatební cestu a poznat krásy Čech z jiné perspektivy? Toto Vám umožní naše půjčovna motorových obytných lodí a člunů přímo v centru Prahy. Pro řízení našich motorových lodí nepotřebujete žádnou licenci ani řidičák. Po zaškolení můžete tuto loď řídit sami! Je jen na Vás, jakou a jak dlouho cestu si na palubě lodi kotvící v samém srdci Prahy zvolíte. Během cesty na lodi po řece si můžete udělat přestávku na koupání, občerstvení, procházku či projížďku na kole dle Vašeho přání. Plavba lodí Vám umožní probudit se při šumu vln na romantickém místě, kde zažijete naprostý pocit soukromí. Lodní paluba je uzpůsobena opalování a trávení společných chvil. Kajuty našich lodí jsou kompletně zařízeny, tak že si plavbu na těchto obytných lodích užijete v naprostém pohodlí.

Poptávka svatební cesty

Popište nám prosím zhruba Vaše představy o svatební cestě. Naši konzultanti Vás kontaktují a upřesní s Vámi všechny detaily a pošlou individuální nabídku podle Vašich potřeb. Poptávka je z Vaší strany nezávazná. Zkontrolujte prosím především zda jste správně zadali telefonní číslo a e-mailovou adresu.

  • Vaše jméno
  • Emailová adresa
  • Telefon
  • Datum
  • Vaše požadavky

Fotogalerie

Partneři webu

Curise Prague.cz Premiant City Tour Malé lodě.cz Parníky.cz Kudyznudy.cz - tipy na výlet